W ostatni weekend sierpnia gościliśmy na Wystawie Starych Traktorów zorganizowanej przez Stary Traktor Bieszczady w Rudawce Rymanowskiej w ramach dużej imprezy „XVIII Pożegnanie Wakacji w Rudawce Rymanowskiej” związanej ze 100 –leciem prac związanych z  zachowaniem rodzimych gatunków zwierząt hodowlanych.

Pojechaliśmy tam w sobotę z ciągnikiem Ursus C 45 zwanym Bombajem oraz ciągnikiem Ursus C325. Powitani zostaliśmy bardzo serdecznie i smacznie przez gospodarzy.

Uruchamianie na imprezie traktora Ursus C45, budziło ogromna ciekawość odwiedzających wystawę, co nas bardzo cieszyło. Traktorzyści z klubu Kierat Team Lubecko startowali i dobrze się bawili podczas imprezy w wyścigach traktorów z dużym uznaniem oglądających.

W niedzielę uczestniczyliśmy we Mszy św. w malowniczym plenerze z pięknym i pełnym uroku widokiem na skalisty przełom rzeki Wisłoka gdzie towarzyszyły nam konie huculskie.

Po mszy braliśmy udział w korowodzie traktorów do uroczego urwiska skalnego również nad rzeką Wisłoka. Wycieczka została skrócona przez padający deszcz, ale wszyscy wróciliśmy uśmiechnięci i zadowoleni.

Teren imprezy to górna polana przed ścianą Olzy otoczona górami, które już przybierają barwy jesienne, co przepięknie współgrało z wystawą zabytkowych traktorów.

Przed odjazdem zostaliśmy poczęstowani pysznymi potrawami i z dobrą energią wróciliśmy do domu.

Do zobaczenia.

Opracowała Irena Kąpała

 

 

 

 

313 Wyświetleń ogółem 3 Wyświetleń dziś